הפקת חתונה אורבנית

מאז ומתמיד, הפקת חתונה אורבנית הייתה משאלת לבם של לא מעט זוגות מאורסים. ישראל, כחברה בורנית ברובה, שואפת מדי שנה ומדור לדור לחדד את המסרים האורבניים בחתונות בשביל ליצור אירוע מקצועי, חד ובלתי נשכח. הפקת חתונה אורבנית מאד מומלץ ליישם עם שירות הפקות מקצועי ומיומן אשר יורד היטב לפרטים ויודע להתאים את האטרקציות והמאורעות לצרכי האירוע שלכם.

תכנון ראשוני של האירוע

בעת התכנון הראשוני של האירוע חשוב מאד לבחור את האפקט הרעיוני: לבחור אולם או גן אירועים המתאים למסר שהחתונה שלכם, לדעתכם, צריכה להעביר לאורחים, ולבחור מקום שבכלל מתאים לאכלס את כולם. בחירה יסודית של המקום, אם כן, חשובה גם על מנת שתחושו שהאירוע "מדבר" מגרונכם וגם על מנת שתוכלו להוציא אותו אל הפועל עם כמות המוזמנים עליהם בניתם. באשר למאורעות הפנים, מומלץ לבחור אטרקציות אשר ישתלבו יפה באולם האורבני. כך, למשל, אם האולם מכיל עיצוב המנוסח בסגנון הוליוודי, מאד מתאים יהיה להציב קיר למגנטים לאירועים אשר נראה כמו קיר סרטים טיפוסי. כמו כן, גם התאורה להרקדה והאפקטים שהתקליטן והתאורנים יציגו לקהל צריכים להתאים לתפאורת המקום.

בחירת אטרקציות אישית

יש לבחור את מנות המזון הספציפיות שאתם תהיו מעוניינים שהאורחים שלכם יאכלו. הקייטרינג יצטייד תמיד במנות אלטרנטיביות לסועדים מיוחדים. בנוסף, מומלץ שתהיה רשימת השמעה אותה כדאי להעביר לתקליטן. אם יש לכם שיר ספציפי שצריך להיות מנוגן איפשהו בציר הזמן, מאד חשוב ליידע את הצוות מראש על מנת שזה יקרה. היינו ממליצים לכם לעבור גם על התאורה שתוכננה על ידי הצוותים, ולבדוק האם הייתם רוצים לשנות משהו בה: להוסיף מכונות עשן, לשנות את אופן הצגת המנורות, ועוד.

בדיקה מקיפה של אירוע החתונה לפני היציאה לדרך

מאד חשוב לא להכריז הכרזות ולא לשלוח הזמנות לפני שאתם, כמי שיודעים ראשונים על האירוע, בדקתם ומצאתם אותו תקין ובר-ביצוע. חברות הפקות מקצועיות לא יתנו לכם לצאת לדרך לפני שהן בודקות זאת ומוודאות שהאירוע כשיר ויכול להתקיים באין מפריע: התנגשות בין 2 אטרקציות או מאורעות, או כינון הפסקה קצרה או ארוכה מדי ביניהם עלולים להיות לכם לרועץ, ולכן חשוב להימנע מהם. זה קורה רק אם כל הצוות של ההפקה מיישם מולכם את האירוע בבדיקה שלכם. אז, יש לכם יכולת בקרה על התהוות האירוע, בה תוכלו לשנות, להאריך, לקצר, להוסיף או לבטל מאורעות שונים.

אנו באפקה אירועים מפיקים עבורכם את חתונת החלומות – אולם חתונות בתל אביב בסגנון יוקרתי ואורבני!
צרו קשר לפרטים נוספים.