אפקה בהצעה מיוחדת לחודשי מאי/יוני לעורכים אירוע ברית/ה ב- 129 ש"ח למנה בלבד!!

בואו לחגוג את הרגע המרגש במיקום המושלם בצפון ת"א, קרוב לכל נתיבי התחבורה המרכזיים

10 תפריט גורמה
10 הפקה מקצועית
10 שירות כל הלב
10 חנייה צמודה
10 כשרות
10 רישיון עסק

* תקף לימים א'-ה', לא כולל שישי


אין מרגש וקסום מהולדת ילד. גם אם מדובר בילד הראשון וגם אם מדובר בילד שני או יותר מזה, ההתרגשות היא עצומה והרצון לחלוק את האושר הזה הוא מובן וברור.
אנחנו באפקה נשמח לחגוג איתכם את המאורע המרגש של הגדלת המשפחה באחד מאולמות האירועים המעוצבים והיפים בנוף האורבני התל אביבי.כשמדובר בחגיגת ברית המילה יהיה עליכם להתארגן בתוך שבוע, ואין זאת משימה קלה ופשוטה לארגן הכל, לזכור מה צריך ומה רוצים, ופה אנחנו נכנסים לתמונה.
צוות אפקה ידאג לכל מבוקשכם, ידאג לכל הפרטים הקטנים והגדולים בשימת לב ובאהבה. חשוב לנו שאתם תיהנו באירוע שלכם, תחגגו את האושר שבתוספת למשפחתכם מבלי דאגות ולחצים.
לרשותכם מספר חללים לאירועים, חלל לאירוע קטן, אינטימי ומשפחתי. 
לרשותכם, תפריטי אירוח מגוונים, המנות כשרות ועשויות מחומרי גלם טריים וכוללות מנות לצמחונים, מנות ייחודיות לטבעונים ולבעלי רגישות לגלוטן.
דרכי הגישה לאפקה הם קלים ונוחים מכל כביש ומכל מקום. כך שאם תבחרו לקיים את האירוע בצהריים, לא תהיה כל בעית הגעה וכמובן גם לא תהיה בעית חניה במקום.
חשוב לנו שתדעו שאנחנו רוצים שהברית/ה תהיה האירוע הקסום שלכם, שתזכרו ותנצרו את המאורע המרגש הזה לכל החיים. לכן נעשה כל שביכולתנו לספק לכם אירוע מקסים, מרגש עם חשק לעוד.

צרו עמנו קשר