חלל כניסה מעוצב
חלל כניסה מעוצב
אירוע אורבני בצפון תל אביב
אירוע אורבני בצפון תל אביב
חוגגים בר מצווה
חוגגים בר מצווה
מרכז האירועים של תל אביב
מרכז האירועים של תל אביב
חתונות באפקה
חתונות באפקה
22
22

אירועים וכנסים
בתל אביב


אודותינו

אירועים משמעותיים נחגגים פעמים ספורות בחיינו; וכשחוגגים את אחד מהאירועים הללו, חשוב לכם ולנו באפקה אירועים שיהיה זה מושלם, חגיגי, מרגש ובלתי נשכח.
אתם מגיעים אלינו עם החלום, אנחנו דואגים להפוך אותו למציאות, ולתת לכם עוד הרבה יותר.
מפגישת ההיכרות ועד לסיום האירוע אנחנו עומדים לרשותכם בכל פרט ופרט, לקוחותינו יודעים כי שירות ושימת לב לפרטים הקטנים הם נר לרגלינו שנתייחס בתשומת לב לכל פרט שחשוב לכם באירוע, ועם הנסיון שלנו נרקום לכם אירוע מהחלומות.
אפקה אירועים מציעה לאורחיה מיקום נוח בצפון העיר התוססת והגדולה, כשדרכי הגישה אליו נוחים וזורמים, ושפע חניה במקום.
הניסיון הרב שלנו לרוב אתם מתקשים להפוך את המשאלה שלכם לאירוע עצמו, על פרטיו החשובים. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.
ביחד עם הניסיון שלנו, אנו יודעים לממש את רצונכם ולהפוך חלומות למציאות.

אפקה אירועים מתגאים שתכנון והרכבת התמונה הגדולה על כל פרטיה, היא המומחיות של האנשים כאן. התפיסה של מנהלי המקום מתבססת על שירות אחר, כולם כאחד למען הלקוח. אנו גאים שהלקוחות הפכו לשגרירים של רצון טוב, ואנו גאים על האמון ועל המוניטין. הלקוח יודע מהרגע הראשון כי הוא עומד במרכז, מפגישת ההיכרות ועד סיום האירוע. אפקה אירועים – אירוע אורבני בצפון תל אביב עם אפקה אירועים תמצאו את המקום האורבני המושלם לאירועים בצפון תל-אביב! מתחם בעל שלושה חללים שונים ומעוצבים, המספקים מענה מצוין לאירוע שלכם. דקה מאיילון, קיץ וחורף, מבט לקו השמיים של ת"א. לאירועים גדולים, נעמיד לרשותכם את האולם המרכזי, היכול להכיל עד 350 מוזמנים בישיבה, ועד 500 מוזמנים לאירועי מסיבה. תמצאו מסכי הקרנה ענקיים, מערכת מולטימדיה מקצועית, מערכת תאורה והגברה ומערכות שמע מהמתקדמות בארץ.

כשרות מטעם רבנות תל אביב יפו ואופציה לגלאט.