יש משהו מיוחד וקסום ביום שישי, בסופו של שבוע עמוס ריצות ועבודה, רגע לפני כניסתה של שבת המנוחה, יום שבו רוב האורחים שלכם לא עובדים, ובחוץ התנועה כבר נרגעה, יום שהוא נטול דאגות ולחץ.
לא בכדי רבים הם המבקשים לחגוג את האירוע שלהם דווקא אז.האירועים באפקה בימי שישי בצהריים מותאמים לאווירה הכללית, הם קסומים, מרגשים ועליזים במיוחד. ובכל פעם מחדש, אנחנו נרגשים לקיים את האירוע דווקא ביום זה. באווירה של שלווה ורוגע, שמחה והתרגשות וכמובן קדושה של לפני כניסתה של השבת.

חורף, קיץ,סתיו ואביב - את האווירה הטובה אתם תרגישו באוויר בכל מקרה, אם זה באולם המושקע והמעוצב או בחלל האינטימי, וכמובן, בזמן קבלת הפנים בגן המואר.

יתרון גדול לארוע בשישי בצהריים הוא העובדה שאורחים אשר באים לבלות איתכם לא יגיעו לארוע אחרי שעמדו ובילו בפקקים, הם לא מגיעים עייפים אחרי יום עבודה, הם יבואו רעננים ושמחים כשהם לא ממהרים לחזור הביתה לישון.

המטבח של אולם אירועים אפקה מציע תפריט מגוון, עשיר וטעים המותאם גם לשישי בצהריים. כמובן, לפי העדפותיכם ורצונותיכם. אנחנו נדאג שהאורחים שלכם ואתם תהנו מרגעי קסם ושמחה מבלי שתרגישו איך הזמן עובר.
אז אם אתם חולמים על חתונה קסומה בשישי, ברית/ה או בר/בת מצווה - אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם מהתחלה ועד הסוף בכל דבר ולכל עניין.

צרו עמנו קשר